Bookcrossing w Zespole Szkół nr 5 MS
Opublikowano dnia 06-06-2016 o godz. 10:14
Opracowanie: Beata Laskowska-Łepek, Alina Zglinicka

Przeczytana książka, leżąca na półce nikomu nie przynosi pożytku. Nabiera życia wówczas, gdy jest czytana, gdy jest w ręku czytelnika. Dlatego też uwalniamy książki, wypuszczamy je na wolność. Uczniowie z Zespołu Szkół nr 5 Mistrzostwa Sportowego zachęcają do tego, by dać im drugie życie i wymienić na książki przyniesione przez innych czytelników.

16 czerwca 2016 roku podczas długiej przerwy, w godz. 12:25-12:50, na korytarzu szkolnym obok biblioteki będzie miała miejsce akcja Bookcrossingowa.

Zasady udziału w wymianie są proste: wystarczy w dniach 13, 14, 15 (w godzinach pracy biblioteki)  oraz 16 czerwca (najpóźniej do godz.10:00) przynieść książki do biblioteki szkolnej. Każdy, kto przyniesie książkę, otrzyma karteczkę z pieczątką biblioteki i będzie mógł wymienić ją na dowolną książkę. Kartka będzie potwierdzeniem oddania książki i zarazem kartą wstępu na akcję. Książki, które nie znajdą zainteresowania wśród uczestników akcji, zostaną przekazane do biblioteki szkolnej.

DO UDZIAŁU W AKCJI ZAPRASZAMY UCZNIÓW JAK I NAUCZYCIELI. :)