Ale numer… W dodatku ostatni
Opublikowano dnia 30-05-2016 o godz. 20:37
Opracowanie: Redakcja „Fabryki Słowa”

Chcesz wiedzieć, która nasza nauczycielka marzyła o byciu astronomem? Ciekawi Cię ilość decybeli podczas koncertu SzACh? A może oczekujesz nieco innej lektury, np. dlaczego warto przeczytać „Ogród Kamili” czy też „Papuszę” albo dlaczego wręcz należy zwiedzić obóz w Oświęcimiu? Jeśli przynajmniej raz odpowiedziałaś/-łeś „tak”, to znaczy, że ostatni w tym roku szkolnym numer gazety szkolnej „Fabryka Słowa” jest dla Ciebie! Drugiego takiego już nie będzie. W środku znajdziesz też dodatek historyczny „Manufaktura” oraz, być może, kupon na niepytanie… Szukaj redaktorów w tę środę, 1. czerwca, o 12. 25 przed pokojem nauczycielskim.

Chcesz poczytać więcej tekstów naszych redaktorów? Proszę bardzo – zajrzyj TUTAJ. To kolejne już wydanie Gazety Młodych, które ukazało się wraz z Wyborczą w miniony piątek.

„Fabryka Słowa” już teraz życzy wszystkim Czytelnikom wspaniałych wakacji!

Rozpoznajesz naszą uczennicę? Fot. Ada Jeziorska.