Nasza uczennica laureatką konkursu dla wolontariuszy
Opublikowano dnia 12-05-2016 o godz. 06:35
Opracowanie: LM

25. kwietnia w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala XVI edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Miło nam poinformować, że wśród najlepszych wolonrtaiuszy z regionu znalazła się Jagoda Ostrowska z kl. II c. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań, działań, postaw dzieci i młodzieży oraz upowszechnianie młodzieżowego wolontariatu. XVI edycja kończy się w czerwcu Ogólnopolską Galą Konkursu. - To, co powiem, jest oczywiste, ale naprawdę warto pomagać. Gdy dajemy coś od siebie, sami zyskujemy jeszcze więcej. Uśmiech dzieci, widok efektów swojej pracy są najwspanialszą nagrodą i motywacją do podejmowania kolejnych działań - powiedziała Jagoda podczas gali, na której gościł prezydent Bydgoszczy, Rafał Bruski. Trzymajmy kciuki za nią podczas ogólnopolskich zmagań w czerwcu!

Szczegóły znajdziesz klikając TUTAJ.