III miejsce w Kujawskim Konkursie Języka Angielskiego!
Opublikowano dnia 13-04-2016 o godz. 19:53
Opracowanie: KM

Dnia 8 kwietnia 2016 roku we Włocławku odbył się etap półfinałowy IV Kujawskiego Konkursu Języka Angielskiego. Konkurs ma zasięg wojewódzki i adresowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Do zmagań półfinałowych zakwalifikowanych zostało pięcioro uczniów XV LO – Marta Lewicz, Mikołaj Bogusz, Przemysław Dundelski oraz Piotr Szulc z klasy III C oraz Zuzanna Żychska z kl. II C.  Z ogromną radością informujemy, że Zuzanna Żychska znalazła się w gronie 10 osób awansowanych do ścisłego finału i ostatecznie zajęła w konkursie III miejsce! Wyrazy uznania należą się również Marcie Lewicz, którą od udziału w ostatnim etapie dzielił zaledwie 1 punkt. Wszystkim uczestnikom etapu półfinałowego serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!