V Nocny Maraton Maturalny za nami
Opublikowano dnia 11-04-2016 o godz. 08:33
Opracowanie: KM

Noc z piątku (1 kwietnia) na sobotę  (2 kwietnia) część uczniów klas trzecich spędziła w … szkole. Spotkali się z profesorami, aby w innych niż zwykle okolicznościach powtarzać wiadomości przed  zbliżającym się egzaminem maturalnym. Przez prawie sześć godzin  maturzyści zmagali się z arkuszami egzaminacyjnymi z języka angielskiego oraz z matematyki, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Młodzież testowała również swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim realizując zadania obowiązujące podczas ustnej części egzaminu. Pomocą służyli pani prof.  Mariola Kutyła i pan prof. Jacek Jurkiewicz (język angielski) oraz pani prof. Marcelina Górska (matematyka). Ciężką i rzetelną pracę nagrodzono nocnym seansem filmowym. Wszystkim uczestnikom V Nocnego Maratonu Maturalnego dziękujemy za miłą atmosferę i efektywnie wykorzystany czas.  Podziękowania  składamy również panu prof. Dariuszowi Kostrzewie, który mimo bardzo nietypowej pory umożliwił projekcję filmu w sali kina Jeremi. Organizatorzy: prof. Mariola Kutyła, prof. Jacek Jurkiewicz Więcej zdjęć znajduje się w GALERII.