(Najprawdopodobniej) pierwszy raz w historii szkoły!
Opublikowano dnia 26-02-2016 o godz. 09:21
Opracowanie: redakcja Fabryki Słowa

Kiedy w połowie stycznia, tuż po II etapie Olimpiady Medialnej, robiliśmy zdjęcie napisowi „FS” na plaży w Sopocie, śmialiśmy się, że „Fabryka Słowa” jest wszędzie. Dużo się jednak nie pomyliliśmy…:-) To dla nas wielka radość i bez wątpienia zaszczyt, że nasze dziennikarskie starania ktoś, i to nie byle kto, docenił. Od dziś będziesz mogła/mógł nas przeczytać nie tylko na łamach szkolnego pisma, ale również – co miesiąc – w piątkowym wydaniu Gazety Wyborczej. Zachęcamy Cię dziś do pójścia do kiosku (no, może nie na przerwie :-) - w specjalnym dodatku „Gazeta Młodych” znajdziesz teksty Ady, Dominiki, Mateusza (2c), Ingi (1c) i dość obszerny wywiad, który przeprowadził Krystian (2c). Przyjemnej lektury!

Na zdjęciach: Ada Jeziorska i Krystian Bilski (2c) oraz „Fabryka Słowa” jest wszędzie:-)