Zaproszenie do udziału w projekcie edukacyjnym
Opublikowano dnia 05-02-2016 o godz. 22:38
Opracowanie: IT

Polskie Towarzystwo Ekonomiczne – Oddział w Bydgoszczy serdecznie zaprasza uczniów wieku od 16 do 20 lat do udziału w projekcie edukacyjnym pt.: „Finanse dla młodych, czyli jak zarabiać, inwestować i oszczędzać pieniądze w przyszłości?”.

Projekt jest współfinansowany przez Narodowy Bank Polski. Udział w projekcie jest bezpłatny dla uczniów. Projekt ma charakter niekomercyjny.

W ramach projektu planowana jest organizacja spotkań dla uczniów w 5 największych miastach naszego województwa: Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Grudziądzu i Inowrocławiu, w czasie których uczestnicy dowiedzą się m.in.: Jak zarobić pierwsze pieniądze i nie dać się oszukać na rynku pracy? Jak podejmować słuszne decyzje konsumenckie? Jak skutecznie inwestować pierwsze zarobione pieniądze? Jak bezpiecznie korzystać z usług finansowych?

Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcen informacji od prof. Sbastiana Kubskiego i prof. Iwony Łukaszewicz.