VIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej
Opublikowano dnia 07-01-2016 o godz. 21:51
Opracowanie: pedagog

Chcesz dowiedzieć się, jak działa umysł, skąd się biorą emocje albo jak podejmujemy decyzje? Wybierasz się na studia psychologiczne? A może  po prostu chciałbyś lepiej poznać siebie i innych ludzi? Turniej Wiedzy Psychologicznej jest dla Ciebie! Od uczestników będzie wymagana znajomość wybranych artykułów publikowanych w „Charakterach” (oznaczonych specjalną pieczęcią) od października 2015 do lutego 2016, książki Bliżej ludzi. Rozmowy z Mistrzami, a także zalecanych artykułów nawiązujących do zagadnień zawartych w „Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych…” Wszystkie artykuły oraz książka dostępne są w bibliotece szkolnej.

Uczestnicy Turnieju sprawdzą swoją wiedzę w eliminacjach on-line, które odbędą się w marcu 2016 roku. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału w Warszawie. Zwycięzcy otrzymają stypendia oraz nagrody rzeczowe.

Zainteresowanych uczniów proszę o kontakt z pedagogiem (gabinet 105A).