II Święto Humanistów za nami
Opublikowano dnia 31-12-2015 o godz. 16:26
Opracowanie: LM

11 grudnia br., w piątek, tuż po 18.00, naszą salę kinową wypełnili uczniowie wszystkich klas humanistycznych wraz ze swoimi rodzicami. Najpierw posłuchali piosenki w wykonaniu Zuzi i Damiana, następnie zobaczyli przygotowaną przez klasę 2c prezentację, która pokazywała ich pasje oraz pracę na rzecz szkoły. Po niej przyszedł czas na zdjęcia i filmiki przygotowane przez ich starszych kolegów z 3d. Każda z tych prezentacji dowodziła, że nasi humaniści są zaangażowani w wiele kół naukowych (język polski, historia, WOS) czy kół zainteresowań: koło dziennikarskie, teatralne, wolontariat, grupę pierwszej pomocy czy Samorząd Uczniowski, który od kilku lat tworzą właśnie humaniści. Po obejrzeniu filmików przyszedł czas na pyszne ciasto i kawę. Uczniowie i ich rodzice mogli przy okazji podziwiać choinkę na II piętrze, na której zawisły bombki ozdobione przez wszystkie trzy klasy humanistyczne.