Wizyta gimnazjalistów z Dąbrowy Chełmińskiej
Opublikowano dnia 07-12-2015 o godz. 19:02
Opracowanie: Zespół ds. promocji

W dniach 2-3 grudnia 2015 roku już kolejny raz na terenie naszej szkoły gościli uczniowie i opiekunowie gimnazjum z Dąbrowy Chełmińskiej.  Uczniowie mogli przygotować mydełka w pracowni prof. Lucyny Mikulskiej. W tym samym czasie inna grupa pod okiem trenera Darka Głowacza i Daniela Ziemińskiego poznawała tajniki taekwondo. Po wyczerpujących zajęciach Darek Kostrzewa zaprosił wszystkich na seans filmowy lektury „Kamienie na szaniec”. Gimnazjaliści skorzystali również z naszej stołówki, gdzie panie przygotowały smaczny obiad. Pełni zadowolenia szkołą wrócili do swojego gimnazjum. Kolejne spotkanie z gimnazjalistami z Dąbrowy Chełmińskiej już w ten czwartek tj., 10 grudnia 2015 roku. Zapraszamy serdecznie i dziękujemy za dotychczasowe spotkania.

Więcej zdjęć można znaleźć w GALERII.