Film w sam raz na słoneczne dni
Opublikowano dnia 09-07-2015 o godz. 09:59
Opracowanie: LM

Na niecały miesiąc przed wakacjami, na początku czerwca, odwiedzili nas wyjątkowi goście – sześciolatki z przedszkola mieszczącego się w Zespole Szkół nr 28 przy ul. Kromera. Czternastka rezolutnych dzieci pod opieką Pani Hanny Pankowskiej – Nogowskiej, dwóch dzielnych mam oraz opiekuńczych i uśmiechniętych redaktorów „Fabryki Słowa” zwiedziła naszą szkołę. Przedszkolaki obejrzały m.in. specjalnie przygotowany dla nich pokaz taekwondo, zwiedziły pokój nauczycielski, porysowały po tablicy w sali 206, a w kinie „Jeremi” odpowiadały na pytania dotyczące szkolnego życia. Na koniec wizyty wzięły udział w ćwiczeniach z resuscytacji, obejrzały „Szalone igrzyska”, a na deser dostały coś do picia i zjedzenia.

Owocem spotkania jest film, który zmontowała Ola Cichocka z 2d. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!