Przedszkolaki w naszej szkole!
Opublikowano dnia 15-06-2015 o godz. 22:38
Opracowanie: LM

W miniony wtorek (9 czerwca br.) odwiedzili nas wyjątkowi goście – sześciolatki z przedszkola mieszczącego się w Zespole Szkół nr 28 przy ul. Kromera. Czternastka rezolutnych dzieci rozpoczęła zwiedzanie naszej szkoły od wizyty w bibliotece. Chwilę później przedszkolaki obserwowały już specjalnie przygotowany dla nich pokaz taekwondo. Trenerzy Dariusz Głowacz oraz Daniel Ziemiński przećwiczyli z chętnymi kilka ciosów. Dzieci były zachwycone, kiedy jeden z uczniów kl. II ag MS kopnięciem złamał deskę.

Kolejne etapy wędrówki to pokój nauczycielski oraz sala 206. Sześciolatki z pasją zabrały się do rysowania po tablicy. Po wspólnym zdjęciu przyszedł czas na istotny moment ich wizyty. W sali kinowej, pod czujnym okiem kamery,  przedszkolaki odpowiadały na pytania dotyczące szkolnego życia.

Po wyczerpującym wywiadzie chwila oddechu i inny pokaz – tym razem pierwszej pomocy. Dziewczęta z kl. 1a nie musiały specjalnie zachęcać dzieci do ćwiczenia resuscytacji.

Na koniec wizyty sześciolatki obejrzały w naszym kinie „Szalone igrzyska”, a na deser dostały coś do picia i zjedzenia.

Czy podobało im się w naszej szkole? Przytulenie organizatora przez czternaścioro uśmiechniętych dzieci na tzw. „misia” jest tego chyba potwierdzeniem:)

Serdeczne dziękujemy Pani Hannie Pankowskiej – Nogowskiej oraz dwóm dzielnym mamom za opiekę nad przedszkolakami i – mamy nadzieję – do zobaczenia wkrótce.

Więcej zdjęć w GALERII – miłego oglądania!