Dzień Zdrowego Żywienia
Opublikowano dnia 13-02-2015 o godz. 20:55
Opracowanie: MR

Dnia 12 lutego 2015 r. w sali kinowej mieliśmy okazję gościć  fordońskich gimnazjalistów w kolejnej edycji  programu Na Ścieżkach Zdrowia- Dzień Zdrowego Żywienia. Bydgoska Szkoła Wyższa przygotowała warsztaty na temat zdrowego żywienia. Uczniowie uczestniczący w spotkaniu zapoznali się z zasadami racjonalnego żywienia oraz poznali fakty i mity dotyczące wskazanej problematyki. Po wykładzie, w grupach warsztatowych, wspólnie z dietetykiem – Sylwią Malak, młodzi słuchacze układali jadłospisy i uczyli się obliczać wartość kaloryczną potraw. Przy stanowisku pomiarowym można było wyznaczyć swój wiek biologiczny oraz skorzystać z indywidualnych porad dietetyka. Przeprowadzony został również test wiedzy o żywieniu – najlepsi uczniowie otrzymają upominki od BSW.

Wkrótce ogłosimy zwycięzców!!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Organizatorzy: mgr Marzena Książek, mgr Marta Borowska