Ostatnia szansa dla spóźnialskich
Opublikowano dnia 12-01-2015 o godz. 18:53
Opracowanie: pedagog

Wybierasz się na studia psychologiczne? Chciałbyś zgłębić tajniki wiedzy psychologicznej? A może po prostu lepiej poznać siebie i innych ludzi? Weź udział w VII Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej! Od uczestników Turnieju w tej edycji wymagana będzie znajomość wybranych artykułów publikowanych w "Charakterach" od października 2014 do lutego 2015, które zostaną oznaczone specjalną pieczęcią. Materiałem stanowiącym podstawę Turnieju jest też książka "Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami". Wszystkie artykuły oraz książka dostępne są w bibliotece szkolnej. Uczestnicy Turnieju sprawdzą swoją wiedzę w eliminacjach on-line, które odbędą się w marcu 2015 roku. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału w Warszawie. Zwycięzcy otrzymają stypendia oraz nagrody rzeczowe.

Zainteresowanych uczniów proszę o kontakt z pedagogiem (gabinet 105A).