Dobra wiadomość
Opublikowano dnia 27-11-2014 o godz. 22:30
Opracowanie: LM

W minioną środę (19.11.) 13 gimnazjalistów z trzech klas (kl. 3 ag MS oraz 2 i 3ag) uczestniczyło w warsztatach fotograficznych prowadzonych przez dziennikarza Expressu Bydgoskiego, p. Marka Chełminiaka.

Ogłosił on również wyniki Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego „Fordon znany i nieznany w obiektywie młodych fotoreporterów” organizowanego przez Gimnazjum nr 3. W rywalizacji liczny udział wzięli zarówno uczniowie fordońskich gimnazjów, jak i szkół podstawowych.

Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęcia ukazującego ciekawe miejsca dzielnicy. Fotograf miał przyjąć rolę obserwatora, który - zafascynowany Fordonem - „tropi jego energię, jego życie, jego tajemnice…”. Prace konkursowe miały zatem budzić emocje i zachęcać odbiorców do odwiedzenia sfotografowanego miejsca.

Miło nam poinformować, że aż czwórka naszych gimnazjalistów została nagrodzona: wyróżnienie otrzymała Julia Appelt, trzecie miejsce zdobyła Emilia Wójcik (obie z Gimnazjum nr 54 MS), drugie przypadło w udziale Aleksandrze Szałapskiej (Gimnazjum nr 53), a pierwsze miejsce zdobyła Izabela Bilicka (kl. 3 ag MS).

Serdecznie gratulujemy!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w GALERII ZDJĘĆ.