Udało się po raz piąty w historii…
Opublikowano dnia 18-11-2014 o godz. 22:15
Opracowanie: LM

Z radością informujemy, że redakcja szkolnego pisma Fabryka Słowa zdobyła w miniony poniedziałek (17.11.) III miejsce w XXII Regionalnym Konkursie Gazetek Szkolnych organizowanym przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy. Oprócz pamiątkowych dyplomów z rąk dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miasta, pani Iwony Waszkiewicz, dwoje przedstawicieli koła dziennikarskiego, Ada Kaczorowska (3d) i Maciej Szafrański (3b) oraz opiekun, mgr Michał Laskowski, otrzymali grant oświatowy w wysokości 1300 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone w całości na sprzęt potrzebny w pracy redakcyjnej.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku pójdzie jeszcze lepiej, tym bardziej że zespół Fabryki Słowa zasiliła liczna grupa uczniów z I klasy humanistycznej.

Więcej zdjęć w GALERII ZDJĘĆ.