VII Ogólnopolski Turniej Wiedzy Psychologicznej
Opublikowano dnia 23-10-2014 o godz. 16:25
Opracowanie: pedagog

Ruszyła tegoroczna edycja Turnieju Wiedzy Psychologicznej, która zakończy się w połowie kwietnia 2015 wielkim finałem w Warszawie.

Do udziału w Turnieju zachęcam wszystkich licealistów, którzy chcą zgłębiać tajniki wiedzy psychologicznej oraz lepiej poznać siebie i innych ludzi. Od uczestników Turnieju w tej edycji wymagana będzie znajomość wybranych artykułów publikowanych w "Charakterach" od października 2014 do lutego 2015, które zostaną oznaczone specjalną pieczęcią. Pierwszym artykułem jest tekst "Powiedz mi, jaki jestem" Dariusza Dolińskiego. Materiałem stanowiącym podstawę Turnieju jest też książka "Bliżej siebie. Rozmowy z Mistrzami". Wszystkie czasopisma jak i książka dostępne będą w bibliotece szkolnej. Uczestnicy Turnieju sprawdzą swoją wiedzę w eliminacjach on-line, które odbędą się w marcu 2015 roku. Sto osób z najlepszymi wynikami przejdzie do finału. Zwycięzcy otrzymają stypendia oraz nagrody rzeczowe.

Zainteresowanych udziałem w Turnieju uczniów

proszę o kontakt z pedagogiem (pokój 105A).