Uzależnij się…
Opublikowano dnia 21-10-2014 o godz. 21:13
Opracowanie: LM

Nałogi na szczęście bywają różne… Są takie, które niszczą zdrowie, ale i te dobrze wpływające na rozwój człowieka. Na dobry początek proponujemy, byś uzależnił/-a się od… czytania gazety szkolnej Fabryka Słowa :-) Najnowszy, świeży jak bułeczka numer do kupienia już w ten czwartek!

Co w nim znajdziecie? Choćby kilka porad, w jaki sposób spędzać wolny czas. Przeczytacie, co o uczniach sądzi prof. Maciąg. Ktoś, kto słucha hip-hopu, z pewnością nie zawiedzie się tekstem Andżeliki. Ci zaś, którzy cenią kryminał, powinni przeczytać recenzję absolwenta naszej szkoły, a jednocześnie byłego redaktora Fabryki. Mateusz zaś wypytuje swojego tatę, jak wyglądało życie w PRL-u.

Nie zwlekaj – podejdź pod pokój nauczycielski w ten czwartek o 12.25 albo daj się znaleźć szkolnym redaktorom, którzy będą z Fabryką wędrowali po szkole. Czeka Cię kilka niespodzianek – specjalne dodatki dla miłośników historii – Manufaktura – oraz dla tych, którzy interesują się WOS-em – pierwszy w historii numer Obserwatora! Dla szczęśliwców – kup na niepytanie!

Miłego zaczytania!

Na zdjęciu: szkolni redaktorzy prawie w komplecie.