Na boisku piłkarskim
Opublikowano dnia 16-10-2014 o godz. 18:42
Opracowanie: RM

W czwartek 16 października rozegrano pierwsze mecze w ramach Mistrzostw Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej Chłopców na boisku przy Zespole Szkół Budowlanych. Drużyna naszej szkoły pod opieką Pana Marka Gołembiewskiego stoczyła dwa wygrane pojedynki: z ZS Elektronicznych - 4:2 (bramki: K.Kaszyński – 2 i J.Piotrowski – 2) i z I LO – 4:3 (bramki: J.Piotrowski – 2, K.Kaszyński – 1, O.Nalaskowski – 1). Kolejne mecze grupowe będą rozegrane 21 października.

Skład drużyny: Oskar Nalaskowski (IIIc), Krystian Kaszyński (Ic), Kacper Opaczewski (IIIc), Maks Miler (IIIb), Aleksander Rajewski (IIIc), Kamil Kisiel (Ia), Karol Hentrich (IIId), Jakub Piotrowski (IIa), Mateusz Siwiec (Ic), Michał Gornowicz (IIIb).