Kolejna GALA STAŚKÓW za nami!
Opublikowano dnia 12-10-2014 o godz. 11:49
Opracowanie: Aleksandra Lebioda

W tym roku, wzorem poprzedniego, Samorząd Uczniowski przygotował krótki kabaret prezentujący zabawną wersję szkolnej lekcji. W roli aktorów wystąpili zarówno uczniowie, jak i Profesorowie.

Tegoroczne Staśki można było zdobyć w 4 kategoriach. Ponadto Samorząd Uczniowski wręczył 2 specjalne statuetki podsumowujące 2 lata kadencji. Nagrody zdobyli: Profesor Robert Grzybowski („Nauczyciel Pasjonat”), Prof. Marzena Łapińska („Nauczyciel z Poczuciem Humoru”), Prof. Beata Pilewska („Nauczyciel najbardziej wymagający”) oraz Prof. Ewa Czerwińska („Cytat Roku”). Specjalne Staśki powędrowały do Ks. Piotra Wachowskiego („Ksiądz Roku”) i do Pana Dyrektora („Super Belfer”).

Tegoroczna Gala Staśków była oficjalnym zakończeniem kadencji Samorządu Uczniowskiego. Przed nimi jeszcze tylko koordynacja wyborów nowego składu.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w GALERII ZDJĘĆ.