KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Opublikowano dnia 07-09-2014 o godz. 15:42
Opracowanie: JJ

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów XV LO w Bydgoszczy do udziału w Konkursie Języka Angielskiego organizowanego przez Zespół Szkół Nr 4 w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Kazimierza Wielkiego. Przebieg konkursu: I Etap - kwalifikacyjny, w szkołach zgłoszonych do udziału II Etap - regionalny, w siedzibie organizatora - Zespół Szkół nr 4 III Etap - finałowy, w siedzibie organizatora - Katedry Filologii Angielskiej UKW I Etap konkursu odbędzie się 1 października 2014 r. w XV LO w Bydgoszczy. Uczestnicy konkursu będą musieli rozwiązać test sprawdzający znajomość gramatyki języka angielskiego i leksyki na poziomie B2. Test składać się będzie z 60 zadań. Za każde poprawne rozwiązanie zadania można otrzymać 1 punkt. Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zachęcamy do zgłaszania się do pani profesor Marioli Kutyły (sala nr 101).