Osiemnastka z XV - Wielki Fordoński Festyn Rodzinny
Opublikowano dnia 08-06-2014 o godz. 23:41
Opracowanie: Samorząd Uczniowski

W sobotę 7 czerwca w naszej szkole odbyły się niesamowite urodziny! Osiemnastka z Piętnastką była najlepszą imprezą tego roku! Atrakcje były zarówno dla tych najmłodszych, jak i dla trochę starszych, a ponadto czas umilały nam występy zaproszonych gości. Dziękujemy bardzo serdecznie obecnym gościom, wszystkim zaangażowanym w przygotowania, zespołom, wszystkim występującym, konferansjerom i obsłudze technicznej! Bawiliśmy się świetnie, mamy nadzieję, że Wy również! Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że chociaż był to pierwszy tego typu festyn na terenie XV-nastki, to nie ostatni!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w GALERII ZDJĘĆ oraz przeczytania artykułu opublikowanego na portalu informacyjnym InfoFordon.

fot. Roksana Strzępek