Wielkie zwycięstwo uczniów XV LO!
Opublikowano dnia 30-05-2014 o godz. 07:05
Opracowanie: DP

Informujemy, że uczniowie XV LO odnieśli ogromny sukces w prestiżowym Konkursie Wiedzy o Społeczeństwie organizowanym przez Instytut Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego.

Trzy osoby, które awansowały do finału Konkursu osiągnęły: 1. miejsce i tytuł Laureata Konkursu - Julia Robaczewska z klasy 2d. 3. miejsce - Maciej Szafrański z klasy 2b. Wyróżnienie - Aleksandra Lebioda z klasy 2d.

Gratulujemy i dziękujemy za ciężką pracę, która jak zawsze w takich wypadkach związana była nie tylko z ogromną satysfakcją z wyróżnień, także z cennymi nagrodami! Na zdjęciu nasi zwycięzcy wraz z organizatorami Konkursu Panią Prodziekan Wydziału Administracji i Nauk Społecznych UKW dr Dorotą Piotrowską oraz dr.hab.prof.nadzw. Radosławem Krajewskim.