„DZIĘKI ZA TWE SERCE” - Papieska Majówka
Opublikowano dnia 28-05-2014 o godz. 21:22
Opracowanie: PL

Po raz kolejny nasi szkolni wolontariusze pomagali w imprezie środowiskowej zorganizowanej przez Ruch na Rzecz Godności Osób Niepełnosprawnych „WYZWANIE”.  Mimo, że uroczystości rozpoczynały się 27 maja o 10.00, to stawiłyśmy  się już na 10.00, aby pomóc w czynnościach porządkowo – organizacyjnych. Julia Appelt, Aleksandra Kipczak, Emilia Wójcik, Daria Olbińska, Klaudia Piotrowska, Sara Tomasik (wszystkie z 54 Gim)oraz Joanna Chróścińska(53 Gim) z zapałem realizowały powierzone im zadania, m.in. : przygotowanie wystawy oraz widowni dla gości na powietrzu, rozdawanie szarf i upominków, częstowanie ciastem oraz pomoc w posprzątaniu po skończonej uroczystości. W trakcie spotkania m.in. wysłuchano koncertu zespołu PRO SUM, obejrzano występ breakdance w wykonaniu Sławka i Mateusza, wysłuchano piosenek występów dzieci, zapalono światełko wdzięczności  oraz obejrzano wystawę. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII oraz strony wolontariatu.