Finał IV Koncertu Charytatywnego w ramach SzACh już za nami!
Opublikowano dnia 16-05-2014 o godz. 19:17
Opracowanie: pedagog

W tym roku spotkaliśmy się w MDK nr 5, aby zbierać fundusze na pomoc dla jednego z uczniów naszej szkoły. Muzyka rozbrzmiewała w różnym tempie i rytmie, ale zawsze prosto z serca. Było coś dla koneserów instrumentów, m. in. saksofonu, gitary, keyboardu, ale też dla  miłośników mocniejszego brzmienia. Mieliśmy okazję porapować, pośpiewać z zespołem Homoextaza, potańczyć z Wolf Gang Group. Gościem specjalnym był zespół z UTP „Nocny Alarm”. Nie obeszło się bez licytacji, a zainteresowanie nimi przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Licytowaliśmy m. in. piłkę   od nauczycieli wychowania fizycznego, koszulkę z autografem mgr Marcina Kaczochy – wicemistrza świata w skoku wzwyż, statuetkę SzACh oraz niespodziankę od Pana Dyrektora Stanisława Pilewskiego. Niespodziewanym hitem okazały się licytacje portretów, które zostaną wykonane przez jedną z uczennic naszej szkoły. Nowością w tym roku była licytacja CZASU Z BARTKIEM (Bartosz Charysz), która wzbudziła ogromne zainteresowanie publiczności. Łączna kwota z zadeklarowanych licytacji wynosi 1460,00 natomiast środki ze sprzedaży biletów wyniosły 485,00. Jeśli zgodnie z ustaleniami, 28 maja wszystkie klasy i osoby indywidualne wpłacą zadeklarowane podczas koncertu kwoty, pobijemy ubiegłoroczny rekord! Trzymamy kciuki za Waszą uczciwość!

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z konceru SzACh 2014 w GALERII ZDJĘĆ.