III Nocny Maraton Maturalny
Opublikowano dnia 02-04-2014 o godz. 09:09
Opracowanie: KM

Noc z piątku 28 marca na sobotę 29 marca część uczniów klas trzecich spędziła w … szkole. W tych nietypowych okolicznościach spotkali się ze swoimi profesorami, aby wspólnie powtarzać zagadnienia do zbliżającego się egzaminu maturalnego. Od godz. 21:00 do 3:00 pod czujnym okiem prof. Marioli Kutyły, Joanny Pliszki, Marioli Schiller, Marzeny Łapińskiej, Agnieszki Wiśniewskiej oraz prof. Andrzeja Nejmana rozwiązywali arkusze egzaminacyjne z języka angielskiego, języka niemieckiego, języka polskiego oraz matematyki. Była również okazja do sprawdzenia swoich umiejętności z zakresu części ustnej egzaminu maturalnego z języków obcych. Ciężką i uczciwą pracę nagrodzono nocnym seansem filmowym w szkolnym kinie Jeremi. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy do odwiedzenia GALERII ZDJĘĆ.