40 wspaniałych
Opublikowano dnia 25-01-2014 o godz. 19:10
Opracowanie: LM

W sobotę, 25.01. o godz. 16.00 klientów Auchan zaskoczyli zasypiający nagle na samym środku galerii młodzi ludzie. Kilka minut później ubrana na zielono dziewczyna „zarażała energią” wszystkich śpiących. Obudzeni chwytali w ręce przedmioty, dzięki którym realizują na co dzień swoje pasje. W grupie znaleźli się m.in. miłośnicy książki, tańca, matematycy, gitarzyści, recytujący poemat, rysowniczka, taekwondziści, koszykarze, siatkarki… Pod koniec Flash moba młodzież rozdała widzom jabłka, by w taki symboliczny sposób „zarazić ich energią”.

Mamy nadzieję, że akcja pozytywnie zaskoczyła nie tylko obecnych na zakupach bydgoszczan, ale również przypadła do gustu wszystkim uczniom, którzy wzięli w niej udział.

Bardzo dziękuję wszystkim nauczycielom, którzy w jakimkolwiek stopniu wsparli tę inicjatywę – za dobre słowo i obecność.

Najpiękniejsze w tym Flash mobie, poza dobrą zabawą i niecodzienną promocją Piętnastki, było to, że nie zabrakło w nim reprezentantów żadnej z naszych aż czterech szkół! Każda i każdy z Was wniósł w akcję niezastąpioną energię. I za to Wam z serca dziękuję! Bez Was by się nie udało.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć w GALERII ZDJĘĆ. Niebawem udostępniony zostanie również film z tego wydarzenia.

Lista uczniów biorących udział w akcji Flash mob:

Klasa 2d

1. Kozerska Martyna