SZLACHETNA PACZKA
Opublikowano dnia 18-12-2013 o godz. 23:08
Opracowanie: AN

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w akcji Szlachetna Paczka, która odbywa się każdego roku jesienią. W tym roku zbieraliśmy żywność, środki czystości, przybory szkolne, odzież zabawki oraz inne rzeczy. Wszystko z przeznaczeniem dla rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. Do akcji włączyły się wszystkie klasy liceum i gimnazjum, dzięki czemu otrzymaliśmy bardzo dużo rzeczy. Dzięki tak dużej ilości żywności, środków czystości, oraz innych produktów, przygotowaliśmy około 10 paczek, które powędrowały do kilku rodzin w naszym mieście. Oto podziękowania od dwóch rodzin, które otrzymały od nas paczki:

Z całego serca dziękujemy za prezenty. Pragniemy życzyć Państwu zdrowych, spokojnych świąt oraz Bóg zapłać. Bardzo serdecznie dziękujemy za okazane serce. Życzymy wszystkiego dobrego na te nadchodzące Święta Bożego Narodzenia oraz na nadchodzący rok. Bóg zapłać!

Na poniższym zdjęciu paczki, w których są produkty zebrane przez młodzież naszej szkoły. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którym los innych nie jest obcy. Dzięki wam wiele rodzin z Bydgoszczy będzie miało szczęśliwsze święta.

(zdj. Paulina Zielińska)