Tydzień z klasą 2A Gimnazjum 54 MS od 16 grudnia do 20 grudnia 2013 roku
Opublikowano dnia 15-12-2013 o godz. 07:44
Opracowanie: KD

Poniedziałek  - „Świąteczna skrzynka”

Chcesz złożyć komuś niespodziewane życzenia świąteczne, przeprosić za coś, lub podziękować? To idealna okazja! Od poniedziałku do czwartku na długiej przerwie, przy pokoju nauczycielskim wystawimy naszą świąteczną skrzynkę, do której będzie można wrzucać anonimowe lub podpisane „miłe słowa”.

Oprócz tego, po całej szkole zostaną rozwieszone „teksty pływaków i zawodników”, aby trochę umilić Wam poniedziałek.

W ciągu całego tygodnia na niektórych przerwach będzie można usłyszeć świąteczne hity .

Wtorek – Słodka niespodzianka

W trakcie długiej przerwy szukajcie oryginalnie przebranych uczniów, a na pewno otrzymacie od nich słodką niespodziankę.

Środa – Sportowy Quiz!

Rano zostaną rozwieszone sylwetki najbardziej znanych sportowców. Odgadnij jak najwięcej z nich (imię i nazwisko, lub sport jaki uprawia) i zgłoś się na długiej przerwie do sali 22, a czeka Cię nagroda.

Czwartek – Spotkanie z mistrzyniami!

Zapraszamy wszystkich z Was na długiej przerwie na basen. Odbędzie się tam krótki pokaz naszych „umiejętności”.

Piątek

Podczas Wigilii klasowych zostanie dostarczona świąteczna poczta. Usłyszycie również świąteczne życzenia od klasy 2ag MS.