Wrócili z tarczą!
Opublikowano dnia 24-11-2013 o godz. 02:22
Opracowanie: LM

18. listopada to dzień szczególny dla redakcji szkolnego pisma Fabryka Słowa. Odbyła się wówczas Gala XXI Regionalnego Konkursu Gazetek Szkolnych, organizowana przez Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy.

Naszej redakcji po raz czwarty w historii udało się wrócić z tarczą! Tym razem w kategorii bydgoskich szkół ponadgimnazjalnych zdobyliśmy III miejsce i otrzymaliśmy grant w wysokości 1500 zł, która to kwota w całości będzie przeznaczona na sprzęt i wyposażenie potrzebne w pracy redakcyjnej.

Na zdjęciach: 1, 2 – na gali było obecnych ponad 30 redakcji z całego regionu (po dwóch przedstawicieli wraz z opiekunami); 3 - Anna Rupińska, przewodnicząca jury konkursu; 4 – na uczestników uroczystości zawsze czeka słodka niespodzianka; 5 - Sandra Gill i Paulina Brzozowska (obie z kl. 3d) odbierają dyplomy od dyrektor Wydziału Edukacji, Iwony Waszkiewicz.