Halloween w ZS nr 5 MS
Opublikowano dnia 30-10-2013 o godz. 21:47
Opracowanie: IW

Znajomość kultury i obyczajów danego kraju jest równie ważna co znajomość języka, którym ludzie się tam porozumiewają, dlatego 30 października w naszej szkole obchodziliśmy anglosaskie święto Halloween. Wszyscy, którzy wzięli udział w konkursie na najbardziej oryginalną dynię wykazali się niesamowitą pomysłowością. Jednak najwięcej głosów otrzymała dynia wykonana przez uczennicę klasy IId Olę Lebiodę, II miejsce zajął Sławek Twardy z klasy IIa, miejsce III to Paulina Olejnik z klasy Ic. Osoby, które tego dnia przyszły do szkoły przebrane – nie były pytane przez nauczycieli i oczywiście miały okazję zaprezentować swoje kostiumy w czasie dużej przerwy na sali gimnastycznej. Szacowne jury, w skład którego weszła prof. Mariola Schiller, prof. Jowita Wawrzyńska i prof. Mariola Kutyła wybrało trzy najciekawsze przebrania. I miejsce – Kasia Jamroży, II miejsce – Filip Andracki, III miejsce – Katarzyna Raszlińska. Mieliśmy poważne problemy z rozpoznaniem ich. Zwycięzcom gratulujemy wyobraźni i dziękujemy wszystkim za udział w zabawie.

Więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ.