Tydzień z klasą 3agMS od 28 do 31 października 2013 roku
Opublikowano dnia 27-10-2013 o godz. 18:24
Opracowanie: SI

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Poniedziałek

Konkurs „Szybki kebab”. Czy znacie reguły tej zabawy? Rozgrywki odbędą się na przerwie o godzinie 12.25 na sali gimnastycznej. Zwycięzca otrzyma nagrodę!

Zagadka historyczna. O godzinie 11.30 na drzwiach sali 118 wywieszone zostanie pytanie z dziedziny historii. Zwycięzcą zostanie ten, kto pierwszy w ciągu 10 minut zgłosi się do 118 z poprawną odpowiedzią.

Wtorek

Sportsmen, sportsmenka szkoły. Zapraszamy do udziału w turnieju sportowym dla chłopców i dziewcząt. Przyjdźcie na dużą przerwę na salę gimnastyczną.Zwycięzcy – sportsmen i sportsmenka szkoły - otrzymają jednorazowe imienne kupony na niepytanie.

Zagadka historyczna. O godzinie 11.30 na drzwiach sali 118 wywieszone zostanie kolejne pytanie z dziedziny historii. Zwycięzcą zostanie ten, kto pierwszy w ciągu 10 minut zgłosi się do 118 z poprawną odpowiedzią.

Środa

Pływanie, taekwondo, koszykówka. Kto przyjdzie do szkoły w stroju sportowym wymienionych dyscyplin na tego czeka słodka niespodzianka na dużej przerwie w sali 118. Jednocześnie pamiętajcie, że jeżeli chodzi o pływanie to można przebrać się tylko w elementy takie jak: czepek, płetwy, rękawki lub okulary do nurkowania.

Zagadka historyczna. O godzinie 11.30 na drzwiach sali 118 wywieszone zostanie ostatnie pytaniez dziedziny historii. Zwycięzcą zostanie ten, kto pierwszy w ciągu 10 minut zgłosi się do 118 z poprawną odpowiedzią.

Czwartek Niespodzianka na Halloween.