OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY PSYCHOLOGICZNEJ
Opublikowano dnia 13-10-2013 o godz. 17:25
Opracowanie: pedagog

Interesują Cię ludzie? Relacje między nimi? Chcesz sprawdzić, co Ty wiesz o psychologii? Zdobyć stypendium, które pomoże Ci studiować wymarzoną psychologię?

Weź udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Psychologicznej.

Turniej, organizowany przez magazyn psychologiczny „Charaktery”, jest jedyną tego typu inicjatywą w Polsce. Skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zaczyna się w październiku a kończy na wiosnę. Składa się z dwóch etapów: eliminacji w formie testu on-line (I etap) oraz dwuczęściowego finału: pisemnego testu z wiedzy psychologicznej oraz ustnego zadania problemowego (II etap).

W każdej edycji uczestnicy zapoznają się z wybranymi artykułami publikowanymi w „Charakterach”, lekturą obowiązkową oraz wybranymi zagadnieniami zawartymi w „Podstawie programowej kształcenia ogólnego dla liceów (...) i techników.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt z pedagogiem szkolnym (gabinet 105a) do 30 listopada 2013r.