SIATKÓWKA
Opublikowano dnia 11-12-2007 o godz. 18:46
Opracowanie: jartac

Dnia 29-12-2007 r. reprezentacja II ligi siatkarzy XV LO przegrała mecz z ZS Budowlanych w Bydgoszczy 2 –1 w setach (25-19,26-28,15-13). Budowlanka zajmuje pierwsze miejsce w grupie. Nie przegrała żadnego meczu. Nasi przegrali z nimi w trzecim secie (tibreak) 15-13. Trochę szkoda, ale to jest najmocniejsza drużyna grupy pierwszej grającej W ZS Budowlanych przy ul. Pestalozziego. Natomiast w następnym meczu, który odbył się tydzień później dnia 6 grudnia 2007 r. młoda drużyna PIĘTNASTKI (pięcioro pierwszoklasistów w drużynie) pokonała drużynę X LO z Bydgoszczy w dwóch setach (25-23,25-23). To ważne, że w dwóch setach ponieważ daje nam to dobry bilans dodatni 6-3, czyli 6 setów wygraliśmy a 3 przegraliśmy. Zajmujemy obecnie czwarte miejsce w grupie, ale mamy o jeden mecz rozegrany mniej. Następny mecz 13 grudnia w Budowlance o godz. 17.30 z zespołem IV LO. Jeśli wygramy ten mecz w dwóch setach będziemy na drugim miejscu w grupie. Emocje rosną. Drużyna w składzie Krzysztof Stawarz, Kamil Kołaczyński, Mateusz Senger, Tomek Kłoda, Mateusz Kuberski, Mikołaj Grabowski, Kuba Strzeszewski ,Marek Waszak i opiekun Jarosław Taczkowski zapraszają do kibicowania i oglądania meczu na żywo.