Nowa strona szkoły na urządzenia mobilne gotowa
Opublikowano dnia 09-06-2013 o godz. 12:34
Opracowanie: MM

Na prośbę uczniów klasy 2b w dniu dzisiejszym oddana do użytku zostaje strona internetowa szkoły przeznaczona dla urządzeń mobilnych.

Została ona zoptymalizowana w taki sposób, aby zminimalizować ilość pobieranych danych.

Strona otwierana jest automatycznie na wszystkich urządzeniach mobilnych. Można jednak w każdej chwili przejść na pełną wersję strony szkoły lub powrócić na stronę mobilną wybierając z menu "Strony szkolne" polecenie "Wersja mobilna strony".

Korzystając z urządzeń mobilnych zalecany jest adres www.liceumxv.edu.pl zamiast www.liceumxv.pl.

Prosiłbym o uwagi dotyczące błędów w działaniu strony (np. model urządzenia mobilnego, które nie zostało automatycznie rozpoznane przez stronę) oraz pomysły na jej ulepszenie.