Międzynarodowa grupa teatralna z Pragi ponownie w naszej szkole!
Opublikowano dnia 03-04-2013 o godz. 21:30
Opracowanie: JJ

W dniach 26-28 III po raz drugi gościła w naszej szkole międzynarodowa grupa teatralna The Bear Educational Theatre. Tym razem dyrektor teatru – David Fisher - przygotował dla uczniów naszej szkoły przedstawienie pt. ”The History Of England – Part II”. Po raz kolejny w sposób bardzo przystępny i humorystyczny zaprezentował dzieje Brytyjczyków (od czasów wiktoriańskich aż po II wojnę światową). Nasi uczniowie nie ograniczali się wyłącznie do roli widzów, ale mieli również możliwość aktywnego udziału w sztuce. Podczas ostatniego dnia pobytu naszych gości w Bydgoszczy – 20 uczniów naszej szkoły wzięło udział w 2-godzinnych warsztatach dotyczących autoprezentacji. Do obejrzenia pełnej galerii zdjęć zapraszamy na stronę przedmiotową języka angielskiego.

Więcej zdjęć można zobaczyć w GALERII ZDJĘĆ.