Mikołajkowy bieg na Starym Rynku
Opublikowano dnia 12-12-2012 o godz. 21:28
Opracowanie: RM

Coroczna impreza pod nazwą "But Patrona Mikołaja", zorganizowana przez Urząd Miasta w Bydgoszczy, odbyła się 9 grudnia na Starym Rynku. Mimo mroźnej pogody uczestniczyło w niej wielu Bydgoszczan. O godzinie 12:00, oczywiście Św. Mikołaj, wystartował uczestników Mikołajkowego biegu zorganizowanego przez NETTO. Wzięli w nim udział również uczniowie naszej szkoły: Julia Gus, Daria Karczewska, Patryk Dembski, Kacper Szczepański i Patryk Winiatowski, pływacy z I klasy 54 Gimnazjum MS, wraz z trenerem, Bartoszem Ronkiewiczem. Podczas imprezy było interaktywne przedstawienie, pokaz iluzji, konkursy, występy na scenie, zabawy dla dzieci, były stoiska ze słodyczami. Nad wszystkim czuwał  Św. Mikołaj. O Godz. 16.00 na zakończenie imprezy nastąpiło uroczyste oświetlenie największej miejskiej choinki.

Więcej zdjęć do obejrzenia w zakładce Fotoreportaż sportowy.