SOBOTNIE PRZEDPOŁUDNIE Z POEZJĄ ANGIELSKĄ
Opublikowano dnia 18-11-2012 o godz. 21:48
Opracowanie: PL

17 listopada gościliśmy uczestników III Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego w języku angielskim LET YOUR SOUL SPEAK. W tegorocznej edycji wzięli udział uczniowie bydgoskich szkół: 26 Gim, 46Gim, 17 Gim, 53 Gim, Gimnazjum Klasycznego oraz IX LO i XVLO. Jury oceniało nie tylko poprawność i płynność, ale także interpretację, ekspresję oraz komunikatywność recytowanych utworów.
Nagrody otrzymali: Marta Stolarczyk - IX LO - I miejsce Marika Obrębska - 17 Gim - I miejsce Weronika Wełnowska – Gimnazjum Klasyczne – II miejsce Aleksandra Marek – 17 Gim – III miejsce Wyróżnienia otrzymali: Agata Reimann, Nicole Walczak, Michał Piekarski (53 Gim) oraz Sandra Gill (XV LO). Więcej informacji w zakładce Strony szkolne/język angielski lub po kliknięciu TUTAJ. Wszystkim uczestnikom i nagrodzonym gratulujemy!!!