Ruszyła akcja WOŚP!!!
Opublikowano dnia 04-11-2012 o godz. 10:03
Opracowanie: PL

Pod koniec października nasza szkoła wystąpiła o udzielenie zgody na utworzenie Sztabu WOŚP i właśnie czekamy na potwierdzenie rejestracji. Finał odbędzie się 13 stycznia 2013. Tematyka tegorocznej edycji : Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów. Więcej o Finale czytaj na stronie http://www.wosp.org.pl/final/o_finale/21_final . W związku z tym, od początku października 2012 do 20 listopada trwa akcja zapisów wolontariuszy do publicznej zbiorki pieniężnej na rzecz XXI Wielkiej Orkiestry Pomocy. Już do tej pory zgłosiło się do naszego Sztabu 49 wolontariuszy. Jeżeli myślisz, aby dołączyć do naszego grona - zarejestruj się elektronicznie przez portal naszej szkoły do opiekuna Szkolnego Kola Wolontariatu – pani Joanny Pliszka. W zgłoszeniu podaj: imię i nazwisko, klasę, typ szkoły (Gim 53. Gim 54, XV LO, XX LO), informację czy brałeś / brałaś już udział w akcji WOŚP i kiedy (rok). Wszystkim zarejestrowanym wolontariuszom przypominam o spotkaniu organizacyjno-informacyjnym - 9 listopada 2012, sala 30, długa przerwa!