SZKOLENIE WOLONTARIUSZY SZLACHETNEJ PACZKI
Opublikowano dnia 25-10-2012 o godz. 21:38
Opracowanie: AN

W sobotę 20 października odbyło się w naszej szkole szkolenie wolontariuszy akcji Szlachetna Paczka, organizowanej przez Stowarzyszenie WIOSNA. W szkoleniu wzięło udział 21 wolontariuszy z naszego miasta, reprezentujących rejon Bydgoszcz-Południe, prowadzony przez pana profesora Andrzeja Nejmana. Wśród nich znalazło się kilkoro uczniów z naszej szkoły. Byli to: Karolina Gizińska, Sylwia Dudek i Danuta Kasprzak z klasy III B, Piotr Matuszewski z klasy III C, oraz Agnieszka Krzeszewska i Cecylia Sobocińska z klasy III E. Wolontariuszem została też pani profesor Mariola Schiller. Akcja Szlachetna Paczka właśnie się powoli rozpoczyna a jej finał przewidziany jest na 8-9 grudnia. Mamy nadzieję, że również w tym roku uda nam się wszystkim dotrzeć do wielu rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i pomóc im jeszcze przed Bożym Narodzeniem.