Wyniki I etapu Konkursu Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych
Opublikowano dnia 18-10-2012 o godz. 08:49
Opracowanie: IW

Informujemy, że dnia 15 października w naszej szkole odbył się I etap Konkursu Wiedzy o Wybranych Krajach Anglojęzycznych dla liceum i gimnazjum organizowany przez VII LO w Bydgoszczy. Spośród uczniów liceum do II etapu zakwalifikowali się: 1. Katarzyna Raszlińska klasa Ib 2. Klaudia Rybałt klasa IIIa 3. Przemysław Cieślik klasa Ib 4. Daria Lietz klasa IIIa Najlepsi uczniowie Gimnazjum Nr 53: 1. Andrzej Michałek klasa I 2. Michał Piekarski klasa I 3. Agata Reimann klasa III 4. Małgorzata Brzuchalska klasa III Uczniowie z największą liczbą punktów w Gimnazjum Nr 54: 1. Martyna Dorniak klasa III 2. Filip Michalski klasa III 3. Adrianna Gołdyn klasa III 4. Kacper Knapowski klasa III Gratulujemy i trzymamy kciuki w II etapie konkursu, który odbędzie się 8 listopada w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy.