Na miejsca! Gotowi…?
Opublikowano dnia 06-10-2012 o godz. 23:36
Opracowanie: ML

Ten szkolny start mamy już za sobą. Teraz przyszedł czas na… Fabrykę Słowa. Redakcyjną pracę zaczęliśmy już od początku września, byś Ty, Drogi Czytelniku, mógł na przerwie czy na lekcji pod ławką:) czytać nie tylko o tym, co w szkole piszczy. W najbliższy poniedziałek i we wtorek (8 i 9.10.) na długiej przerwie przed pokojem nauczycielskim możesz kupić najnowszy numer szkolnej gazety. Co w pierwszym wydaniu? Dowiesz się, jak ciężko pracowali, a potem świętowali nasi uczniowie w Irlandii podczas Mistrzostw Europy w udzielaniu pierwszej pomocy. Kasia rozmawia z Michałem Mikołajczakiem znanym m.in. z serialu „Prawo Agaty”. Sandra wspomina spotkanie z mistrzem olimpijskim w Mroczy, a Czarna Owca koncert Ani Rusowicz w Bydgoszczy. Pauli wspomina wspaniałą wakacyjną przygodę, jaką okazała się… pielgrzymka. W najnowszej Fabryce znajdziesz też kilka ciekawych felietonów – ten zatytułowany „Trochę mniej poważnie lecz zupełnie kobieco” muszą przeczytać wszystkie dziewczyny. Pauli z kolei zachęca do ogromnej wiary w siebie. A na deser… Prawdziwa gratka dla fanów historii! Po raz pierwszy na łamach naszej gazety zagości dodatek specjalny: MANUFAKTURA. Miłego zaczytania!