Halloween – podsumowanie
Opublikowano dnia 07-11-2007 o godz. 15:43
Opracowanie: MK

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które włączyły się do wspólnej zabawy i wzięły udział w konkursach tematycznych z okazji święta Halloween. Najciekawsze prace w kategorii najbardziej oryginalna dynia oraz plakat oglądać można było na szkolnej mini-wystawie. W wyniku głosowania (udział w nim wzięła nie tylko młodzież naszej szkoły, ale również szanowny pan dyrektor oraz niektórzy członkowie grona pedagogicznego) nagrodzono następujące osoby / zespoły: - najciekawsza dynia – kl. I a, XV LO - najciekawszy plakat – Natalia Brzezińska – kl. III d, XV LO W pozostałych konkursach ocenianych przez nauczycieli języka angielskiego wyróżnieni zostali: - Sara Pilich – kl. I a, gimnazjum nr 53 (najciekawsze i najstraszniejsze opowiadanie z dreszczykiem) - Sebastian Kadlec – kl. I c, XV LO (prezentacja multimedialna) - Dominika Matuszak – kl. II f, XV LO (łamigłówki językowe)