Uwaga! Od 3 marca do końca maja w naszej szkole przebywa studentka z Chińskiej Republiki Ludowej

Projekt Global School

W dniu 29 marca w jednej z aulii Uniwersytetu Mikołaja Koperniaka w Toruniu odbyło się seminarium rozpoczynające oficjalnie projekt Global School w regionie kujawsko-pomorskim. Na seminarium przybyli przedstawiciele czterech szkół biorących udział w projekcie. W reprezentacji naszej szkoły znaleźli się:

Natalia Śledzińska,
Anna Chmiel,
Joanna Przewoźniak,
Michał Baranowski
i Michał Nawrocki.

Podczas seminarium zaprezentowano krótką historię działalności oraz cele międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Następnie przedstawiono cztery osoby, którzy biorą udział w projekcjie Global School w naszym województwie. Były to trzy studentki z Chin i jeden student z Nigerii. Każdy z nich mógł, podczas kilkuminutowej prezentacji, opisać siebie, swój kraj i swoje oczekiwania wobec praktyki.
Podczas kolejnej części seminarium, każdy student spotkał się z reprezentacją szkoły, w której odbywać będzie praktyki. W trakcie takiego krótkiego spotkania można było poznać studentów oraz opisać im Polskę, nasze miasto i naszą szkołę.