Wiosną 2008 roku w naszej szkole przebywała Xiong Wei Ran, studentka z Chińskiej Republiki Ludowej. Poprowadziła między innymi zajęcia językowe w różnych klasach naszej szkoły.

Seminarium

Studentka z Chin

Projekt Global School

W roku szkolnym 2007/2008 nasza szkoła brała udział w projekcie pod nazwą Global School. W związku z tym, od marca do końca kwietnia gościliśmy w szkole Xiong Wei Ran, studentkę z Chińskiej Republiki Ludowej. Prowadziła ona lekcje języka angielskiego w różnych klasach gimnazjum oraz liceum. Oprócz tego, poprowadziła ona również zajęcia z przedsiębiorczości oraz geografii. A na godzinach wychowawczych przedstawiała prezentację na temat swojego kraju.

Projekt Global School jest prowadzony przez studentów zrzeszonych w regionalnym oddziale międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. Organizacja ta działa przy Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o tej organizacji kliknij tutaj.
A jeśli chciałbyś poznać zakres działalności naszego komitetu lokalnego - kliknij tutaj

Język chiński dla początkujących:

NIHAO - cześć

ZAIJIAN - do widzenia